Poznajmy się

Chcesz wiedzieć, jaka jest Mola? Tu znajdziesz garść informacji
o nas. O tym, czym kierujemy się tworząc naszą markę, co jest dla
nas ważne, o naszej historii i osiągnięciach.
Niech żyją UPSy

Niech żyją

UPSy

Każdego dnia w każdym domu zdarzają się małe, nieprzewidziane „wypadki” - plamy, ślady, chlapnięcia, zabrudzenia. Towarzyszą zabawom, głośnym śmiechom, spontanicznym tańcom, gotowaniu, nauce. Zazwyczaj pojawiają się, kiedy nagle w pokoju dziecięcym robi się podejrzanie cicho.

My nazywamy je UPSami. I uważamy, że są fajne. Czasami tak fajne, że od razu chce się zrobić im zdjęcie i podzielić się nimi ze znajomymi.

Wierzymy, że świat byłby lepszy, gdybyśmy każdy ups przyjmowali z uśmiechem.

Radość

Wspólnych chwil

Śmiech dzieci, lepienie pierniczków na kuchennym stole, zabawy z psem, wspólne rodzinne gotowanie. Dom tętni życiem. I nagle… UPS! Coś się rozlało, rozsypało, pobrudziło… Czy to powód, aby się denerwować, psuć sobie humor i przerywać dobrą zabawę? Oczywiście, że nie!

Niezależnie od tego, co się wydarzy, my mamy na to sposób: ręczniki papierowe Mola. Dzięki naszym produktom, szybko i sprawnie uporasz się z konsekwencjami małych upsów, aby nadal cieszyć się ze wspólnie spędzanych chwil.

Mola. Ani śladu po ups.

Fińskie

Korzenie

Chociaż jesteśmy marką bardzo znaną i lubianą w Polsce, to nasza historia zaczyna się w Finlandii.

Stąd pochodzi Metsa – nasz producent istniejący na rynku od ponad 80 lat. Metsa zaczynała swoją działalność jako mała spółdzielnia fińskich właścicieli lasów. Dziś jest światowym producentem różnorodnych wyrobów z drewna – od artykułów papierowych używanych na co dzień w domach, po drewniane komponenty stosowane w przemyśle i budownictwie.

Konsumenci cenią

Markę Mola

Produkty Mola od lat zdobywają nagrody i wyróżnienia, które są wyrazem uznania naszych konsumentów. Dzięki temu wiemy, że idziemy w dobrym kierunku, a nasza praca przynosi efekty.

Odkryj nasze produkty